wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet


Warning: Use of undefined constant nazwa1 - assumed 'nazwa1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /1rest/podkategoria.php on line 312
Podgrzewacze - Chafing Dishe

Chafig dische - podgrzewcze używane w gastronomii oferowane są o kształtach: ogrągłe, kwadratowe lub prostokątne z pokrywami nakładanami, lub uchylnymi jako roll top. Urządzenia na paliwo / pastę /  z grzałkami elektrycznymi i najnowsze modele  energooszczędnych hrzałek indukcyjnych. Idealne do bufetu, cateringu, na stoły bankietowe i śniadaniowe.  Można podgrzewać wszelkie potrawy przez dowolny okres czasu.

Oferujemy:    Podgrzewacze tanie, funkcjonalne typowo cateringowe, oraz wyższej jakości w tym  wykonane z wysokogatunkowej polerowanej i indukcyjnej stali.

                    Posiadamy też do sprzedaży pogrzewacze model Royal , Globe i Premium, eleganckie,  luksusowe  o mocowaniach pokryw na zawiasach, o niepowtarzalnym wzornictwie na eleganckie stoły do serwowania potraw w tym zup. Urządzenia niezniszczalne wykonane ze stali nierdzewnej, wysoko polerowane, idealne do utrzymania w czystosci.