wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Kuchnie gazowe nadstawne i wolnostojące

W profesjonalnej gastronomii stosujemy do gotowania potraw kuchnie gazowe, elektryczne, lub mieszane. Kuchnie gazowe są produkowane wolno stojące, nad stawne jedno, dwu, lub wielopalnikowe o różnych wymiarach w zależności od lokalu. Stosuje się palniki jedno, dwu, lub nawet trzy koronowe. Urządzenia te mogą być zasilane na gaz ziemny lub propan butan. Nasza hurtownia sprzedaje wszystkie typy tych urządzeń.


Kuchnia gazowa wolnostojąca z szafką o jednym palniku dwu koronowym , o wyjmowanej płycie pod palnikowej celem utrzymania urządzenia w czystości. Kuchnia może być zasilana gazem ziemnym lub na propan butan. Moc palnika 7 kW. Wymiary urządzenia grzewczego 60x60x85 cm

Kuchnia gazowa wolnostojąca o wymiarach 40x90x90 cm, o konstrukcji roboczej z blachy 1.5mm z otwartą szafką. Kuchnia posiada 2 o dużej mocy palniki mosiężne, profesjonalne, oraz solidny, masywny ruszt wykonany z prętów stalowych. Możliwości grzania garnków do 36 cm średnicy. Produkt idealny dla gastronomii.

Kuchnia 2 palnikowa, energooszczędna z zabezpieczeniem przeciw wypływowym o mocy 4.5 jedno koronowy, oraz 7.5 kW dwu koronowy. Wymiary kuchni 40x70x85 cm. Idealna do zastosowania w mniejszej gastronomii i cateringu

Duża kuchnia gazowa do profesjonalnego gotowania 6 palnikowa o wymiarach 120x70x85 cm. Trzy palniki jedno koronowe o mocy 4,5 kW, oraz 3 razy po 7,5 kW. Dwu koronowe. Zabezpieczenie przeciw pyłowe. I energooszczędny płomień gazu.

Kuchnia gazowa z szafką zamykaną dwu palnikowa typu vok do gotowania potraw wschodnich dla gastronomii o mocy 2 razy po 10 kW i wymiarach 90x60x80 cm. Z rusztami. Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej.

Kuchnia nad stawna gazowa o nowych rozwiązaniach technicznych , idealna na stoły i szafki gastronomiczne o wymiarach 120x70x28 cm. Urządzenie do gotowania posiada 6 palników, w tym 3 po 4,5 kW jedno koronowe, oraz 3 po 7,5 kW dwu koronowe, które posiadają zabezpieczenie przeciw pyłowe.