wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Torby izolacyjne do przwozu pizzy

Sprzedawane torby do pizzy posiadają izotermiczne właściwości i pozwolą poprawić Wasze usługi, a zamówiona w firmie pizza dotrze do klienta gorąca, nie pozbawiona walorów smakowych. Torby podgrzewane zapewniają możliwość utrzymania temperatury do 85 stopni celcjusza

 


Torba izolacyjna do pizzy na 2 pudełka T2S z materiału o wymiarach 35x35 cm. Opakowania dostępne w wersji standartowej i podgrzewanej. Idealna na małą pizzę. Grzanie na 12V czyli do podłączenia samochodowego. Super towar.

Torba termoizolacyjna do przewozu pizzy T2M na 2 pudełka 20x20 cm. Opakowanie wielokrotne, sprzedawane w wersji standard i podgrzewanej. Podłączenie do gniazda samochodowego. Najwyższa jakość

Torby izolacyjne na 2 pudełka T2l 45x45 cm, oraz T2xl o rozmiarach 50x50 cm. Idealne do przewozu, lub przenoszenia pizzy. Super materiał, łatwy do utrzymania w czystości. Torby produkowane w wersji standardowej i podgrzewanej

Torba T4s na 4 pudełka do pizzy o wymiarach 35x35cm. Jako opakowanie termoizolacyjne do przewozu, przenoszenia na odległość. Dodatkowo można zamówić torbę z usztywnieniem spodu lub całej z czterech stron poliwęglanem. Różna kolorystyka.

Do przewozu pizzy torba termoizolacyjna T4M na cztery pudełka o wymiarach 400x400 mm, sprzedawana w wersji podstawowej i podgrzewanej. Posiada usztywniony spód. Dodatkowo można zakupić stelaż celem zmocnienia opakowania. Wykonana z idealnego mocnego materiału. Produkt Polski.

Termoizolacyjna torba na pizze o wymiarach 450x450 mm na 4 pudełka do przenoszenia, lub przewożenia produktu spożywczego. Oferta dotyczy opakowania w wersji podstawowej i podgrzewanej z podłączeniem do zapalniczki samochodowej. Polski produkt najwyższej jakości.

Duża torba do przewozu pizzy o rozmiarach 50 cm ze stelażem i wzmocnionym spodem w wersji normalnej i ewentualnie podgrzewanej . Produkt wykonany z materiału termoizolacyjnego, bardzo mocnego w kolorach do wyboru przez klienta.

Idealna torba termoizolacyjna do przewozu pizzy na 8 pudełek o wymiarach 35x35 cm. Torba ze stelażem, bardzo wygodna i łatwa do utrzymania w czystości.