wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Płyny do mycia ręcznego w kuchni naczyń, szkła, oraz szyb okiennych i samochodowych

Mycie naczyń, szkła i sztućców  w kuchniach można wykonywac też ręcznie. Do tych czynności oferujemy  stężąone plyny o rewelacyjnych właściwosciach. Do mycia szyb okiennych i samochodowych stosujemy specjalistyczny produkt  myjący ze spryskiwaczem butelkowym.

 


Uniwersalny stężony płyn do mycia ręcznego o nazwie Clinex Hand Wash do naczyń kuchennych, szkła, metalu i tworzyw sztucznych , niezwykle skuteczny w ciepłej i zimnej wodzie. Nie pozostawia zacieków i smug na umytych naczyniach, jednocześnie nadając im połysk bez konieczności wycierania do suchości. Produkt konkurencyjny w tym segmencie płynów jakością i ceną. Rewelacyjny dla kuchni gastronomicznej, lub domowej.

Niezwykle skuteczny, oraz niezawodny płyn do mycia szyb okiennych, samochodowych, luster, kryształów, elementów stalowych, powierzchni laminowanych i emaliowanych o nazwie Clinex Glass. Usuwa skutecznie najtrwalszy zaschnięty brud i tłuszcz. Po umyciu środek o rewelacyjnych jakości gwarantuje uzyskanie krystalicznej czystości, bez smug i zacieków. Nie wymaga wstępnego mycia. Ceny konkurencyjne podobnych produktów.