wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Porcelana w kolekcjach z dekoracjami dziecięcymi jako zastawa obiadowa

Oferta kompletów porcelany w serwisach 3; 4 i 6 sztukowe dla dzieci. Serwisy dziecięce posiadają piękne dekoracje o różnych motywach przyrody, zwierząt, owadów , wody. Zastawy obiadowe i deserowe są idealne dla przedszkoli, i klas szkolnych dla uczniów początkujących edukacje. Garnitury porcelanowe dziecięce są wykonane z najwyższej jakości porcelany, oraz mają też zadanie umilać spożywanie posiłków i deserów w trakcie śniadań, obiadów i kolacji.


Komplet porcelanowy dziecięcy z motywem żyrafy z palmą. Produkt najwyższej jakości. W skład serwisu 3 sztukowego wchodzi miseczka jako talerz głęboki o średnicy 18 cm, talerzyk deserowy 21 cm, oraz kubek.

Porcelana dla dzieci. Serwis 3 sztukowy o motywie muchomorka i motylków. Komplet posiada talerz głęboki, talerz deserowy i kubek do serwowania płynów.

Trzy elementowy komplet porcelanowy dla dzieci z motywem słonika i palmy. W serwisie talerzyk głęboki, deserowy i kubek.

Porcelanowa zastawa dla dzieci o motywie Rybaków przy stawie serii Lubiana. Komplet 6 sztukowy składa się z talerza deserowego 21 cm, talerzyka deserowego 17 cm, talerza głębokiego 18 cm, miseczki głębokiej 14 cm, oraz kubka i kieliszka do jajek.

Model porcelany dziecięcej o motywie skrzatów z Rumcajsem. W komplecie znajduje się 6 sztuk po dwa talerzyki, dwie miseczki, oraz kubka i kieliszka di jajek. Produkt Polski Lubiana