wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Wagi kontrolne proste dla kuchni, barów, sklepów i przemysłu spożywczego

Proces ważenia towarów handlowych i produkcyjnych to podstawa prawidłowego rozliczenia dostawców, oraz prawidłowe sprzedanie produktów. Oferujemy dla gastronomii i sklepów proste wagi kontrolne najlepszej jakości.

 


Waga SW-1 Plus WR idealna waga dla gastronomii, w przemyśle spożywczym i magazynach. W sprzedaży sa 3 rodzaje tych urządzeń ważących, które posiadają czytniki dwu działkowe, co daje większą dokładność ważenia towarów o małej masie. . Zmodernizowana elektronika dzięki zastosowaniu technologii One Chip Module zapewnia wydłużony czas pracy a w połączeniu z odświeżoną kolorystyką czyni z wagi SW-1 PLUS urządzenie nowoczesne, o wysokiej dokładności i niezawodności. Waga posiada szalkę ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami. Jest zasilana bateriami z automatycznym wyłączaniem po 10, 20 lub 30 minutach, posiada funkcję oszczędzania energii. Zasilacz sieciowy (9V/300mA), 2 duże wyświetlacze LCD (H =25 mm). Posiada klawiaturę typu "Soft touch", plastikową osłonkę chroniącą przed zabrudzeniem lub zalaniem. Waga posiada funkcje: Zero, Tara, Hold.. Produkt niezawodny

Wagi proste CAS SW-1 PLUS SR o 3 modelach. Najpopularniejsza na rynku linia wag do stosowania w handlu i gastronomii. . Wagi występują w trzech wersjach w zakresie ważenia: 2kgx0,5/1g; 10kgx2/5g; 30kgx5/10g. Posiadają wyświetlacz 2xLCD, 5 cyfr o szerokości 25mm. Bardzo długi czas pracy przy bateriach alkaicznych. Do wag SW-1 PLUS SR polecamy szalkę "rybną" w kształcie misy - idealną na stoiska rybne, warzywno-owocowe lub przemysłowe

Solidna waga CAS i trwała kalkulacyjna PD-II przeznaczona do ważenia i użytku w boksach kasowych. Model tej wagi jest produkowany w 2 wersjach. Jeden z wyświetlaczem w obudowie wagi poniżej szalki, lub druga wersja z wyświetlaczem na słupku. Posiadają porty i protokoły komunikacyjne do podłączenia do różnych systemów obsługi sprzedaży.

Prosta waga cyfrowa, tania do ważenia produktów w zakresie 5 kg. Urządzenie ważące działa na baterię 9V. Wykonana z tworzywa sztucznego i metalowej szalki. Posiada wyświetlacz czyli timer.