wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Preparaty do utrzymania, konserwacji klimatyzacji i neutralizacji zapachów w gastronomii

Nieszkodliwe dla ludzi , środowiska i zwierząt preparaty do utrzymania i konserwacji klimatyzacji, oraz neutralizacji zapachów w lokalach gastronomicznych, biurach, pomieszczeniach sportowych i samochodach o nowoczesnych, unikatowych rozwiązaniach technologicznych.

 


Clinex A/C preparat czyszczący do klimatyzacji, niezawodny płyn, który likwiduje nawarstwiony kurz i brud. Płyn gwarantuje doskonałą higienę pomieszczeń gastronomicznych, lub samochodu. Można też stosować do wentylacji przemysłowych. Super produkt w połączeniu z Nano Protect Silwer Nice. Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię, następnie rozprowadzić po niej pędzelkiem lub mokrą szmatką. Efekt niezawodny w dobrej cenie.

Produkt do neutralizacji zapachów Nano Protect Silver Odour Killer –najnowocześniejszy preparat do neutralizacji zapachów, o unikatowej zdolności likwidowania nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach zamkniętych, lokalach i samochodach. Usuwa przykre zapachy pochodzenia organicznego przez ich katalityczne utlenianie, oczyszcza powietrze dając efekt świeżości. Posiada własności permanentnego działania, a nie tylko w chwili zastosowania. Aktywne nano cząsteczki neutralizują całkowicie nieprzyjemne zapachy, usuwając nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny jego powstawania. Nie pozostawia plam. Klasa najwyższa tego segmentu.

Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji o nazwie - Nano Protect Silver Nice, który skutecznie likwiduje wszelkie grzyby i bakterie, oraz zapobiega ich ponownemu rozmnażaniu. Produkt tworzy powłokę ochronną samoczynnie modyfikującą powłokę zapobiegając zbieraniu się brudu i kurzu w miejscach niedostępnych. Preparat eliminuje jednocześnie nieprzyjemny zapach. Klasa najwyższa produktu i przystępna cena.