wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Porcelana serii Dudson Evolution linia Granite jako zastawa stołu gastronomicznego

Oferujemy oryginalną zastawę stołu dla gastronomii w postaci porcelanowych naczyń, talerzy, kubków, misek, filiżanek, tac, bulionówek, podstawek, pojemników, miseczek emitujących granit. Porcelana o nazwie Granite z serii Dudson Evolution jako jedyna na świecie pokryta w 100% bezołowiową glazurą, najbardziej wytrzymałą . W serii tej znajdują się produkty, które posiadają wieczną gwarancję na obtłuczenia krawędzi, co juest istotą kosztów każdego lokalu i zakładu gastronomicznego. Jednocześnie produkty te są o pięknym deasingu, niepowtarzalne i wytrzymałe na wysokie temperatury. Idealne do nowoczesnej kuchni.

 


Talerz płytki Evolution Granite o średnicy 295mm. Piękna faktura, oraz wykonanie. Produkt posiada wieczną gwarancję na obtłuczenia krawędzi. W tej grupie towarowej występują też talerze o wymiarach 270, 229, 206 mm.

Talerz z serii Granite Evolution do serwowania pizzy o średnicy 348 mm, oraz 276mm. Gwarancja wieczna na obtłuczenia brzegów. Przystosowany do zapiekania w kuchniach.

Talerz głęboki modelu Granite do serwowania, podawania dań z makaronu. średnica talerza imitującego granit 294mm. Produkt posiada dożywotnią gwarancję na obtłuczenia brzegów. Idealne wykonanie.

Talerz kwadratowy granitowy podstawowy płytki. Wymiar produktu na krawędzi o wieczystej gwarancji 308 mm. W palecie występują ropzmiary porcelany 264, 216, 165 mm. Wysoka jakość wykonania.

Porcelanowy talerz prostokątny wykonany na wzór granitu z serii Evolution. Występują w tacy wymiary 356x165mm, 270x121mm, oraz 214x96mm. Produkt niespotykany na rynku.

Bulionówka wykonana z porcelany Granite o pojemności 310 ml. Niezwykle funkcjonalna i idealnie prezentująca się na stole biesiadnym.

Kubek porcelanowy Granite o pojemności 330ml. Trwały w użytkowaniu, utrzymujący długi czas ciepło serwowanego napoju. Do tego produktu występuje talerzyk-podstawka o średnicy 162mm.

Kubek z porcelany z linii Granite o pojemności 340 ml. Do produktu występuje podstawka z tej linii.

Filiżanka porcelanowa o wzorze granitu z serii Evolution o pojemności 230 mm. Do produktu oferujemy postawek z tego modelu o średnicy162 mm.

Dzbanek wykonany z porcelany w modelu Granite. Pojemność naczynia 800 ml.