wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Roboty z funkcją cutera - wilka, miksera i blendera


Najmniejszy z tej grupy robot wielofunkcyjny Brixser 2 o mocy 700 V i pojemności 2.9 litra. Urządzenie spełnia funkcję wilka, blendera i miksera do potraw w gastronomii. Urządzenie posiada szczelną pokrywę, oraz magnetyczny system bezpieczeństwa

Robot wielofunkcyjny o nazwie Brixser 3 , parametry techniczne jak w 2. Różni się pojemnikiem który wynosi 3,7 litra. Urządzenie idealne do każdego baru, małej restauracji.

Robot o nazwie Blixser 4 wielofunkcyjny o dużej mocy na prąd trzy fazowy . Urządzenie spełnia funkcję wilka, blendera i miksera. Ze swoimi właściwościami technicznymi robot idealnie nadaje się do domów opieki, szpitali, przedszkoli ze względu na możliwości dokładnego rozdrobnienia, i zmiksowania potraw.

Cutter - wilk R5 robot kuchenny o dużej mocy do grubego I drobnego siekania warzyw, ziół, mięsa, wyrabiania ciast, przygotowywania innych potraw w gastronomii. Idealny do każdej restauracji i hotelu. Zasilanie trzy fazowe. Urządzenie posiada 2 prędkości po 1500 obrotów na minutę., oraz mocy 1200 V. Niezwykła wydajność robota.