wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Stoły robocze ze stali nierdzewnej dla kuchni gastronomicznych

Stoły robocze i szafki wykonane ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej spawane na stałe, lub skręcane - składane, stałe nóżki regulowane, lub kółka jezdne. W ofercie znajdują się stoły typowe, lub wykonane pod wymiar konkretnego lokalu gastronomicznego. Meble są bardzo funkcjonalne i estetyczne, produkowane w Polsce.

 


Stół roboczy przyścienny, spawany, solidny, wygodny w użytkowaniu na wiele lat. Podstawa stabilna. Posiada rant przyścienny. Wymiary stołu 40x60x85 cm. W ofercie stoły o innych wymiarach wg powyższych parametrów

Stół roboczy centralny z półką o wymiarze 80x60x85 cm, regulowane nóżki. Produkt spawany z blachy kwasoodporne, nie zwykle stabilny, mocny, wytrzymały. Dla zainteresowanych inne wymiary w szerokości i długości.

Stół wykonany z blachy kwasoodpornej, spawany z dwoma półkami magazynowymi na produkty podręczne w kuchni. Wymiar stołu 40x60x85 cm. Nogi posiadają regulowane stopki stabilizacyjne. W ofercie dla klientów sprzedajemy stoły tej grupy w wymiarach większych na długości lub szerokosci

Stół przyścienny spawany z szafką z dwoma szufladami, umieszczonymi po lewej stronie, Wykonany ze stali nierdzewnej, niezwykle stabilny, posiada 6 nóg regulowanych, Wymiary stołu roboczego 80x60x85 cm. W sprzedaży dla potencjalnych klientów inne wymiary stołów, oraz umieszczenie szafki też po prawej stronie.

Stół roboczy jezdny, centralny, spawany ze stali nierdzewnej o wymiarach 100x70x85 cm z półką. Posiada 4 kółka obrotowe, w tym dwa hamulcem. Do wyboru inne wymiary stołów.