wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Lampy owadobójcze do zwalczania owadów w pomieszczeniach gastronomicznych

Sezon letni to plaga owadów latających w pomieszczeniach gastronomicznych. Do efektywnego zwalczania oferujemy urządzenia w postaci lamp owadobójczych działających na prąd elektryczny z zamontowanymi świetlówkami, lub dodatkowymi lepami wewnątrz urządzeń. Produkty przyjazne dla środowiska naturalnego.

 


Lampa UV do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach zamkniętych na dwie świetlówki po 15 W z lepem wymiennym. Urządzenie bardzo wydajne i energooszczędne o zasięgu działania do 30 metrów. Można montować na ścianie, lub podwieszać na suficie, ewentualnie stawiać na stole. Łatwa lampa do utrzymania w czystości.

Lampa UV do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach zamkniętych na dwie świetlówki po 10 W . Urządzenie bardzo wydajne i energooszczędne o zasięgu działania do 20 metrów. Można montować na ścianie, lub podwieszać na suficie, ewentualnie stawiać na stole. Pułapka wyposażona w siatkę rażącą o wysokim napięciu dla owadów.

Lampa gastronomiczna owadobójcza do użytku w kuchni lub na zewnątrz pomieszczenia. Posiada dwie świetlówki UW po 15 W. Zasięg działania do 150 m kwadratowych pomieszczenia zamkniętego. Obudowa wykonana z ogniotrwałego materiału ABS. Łatwe mycie. Waga 4.25 kg.

Elegancka lampa owadobójcza z taśmą klejącą w metalowej obudowie i 2 świetlówkami po 15W. O żywotności 8000 godzin pracy. Zasięg działania w pomieszczeniu do 100 metrów kwadratowych.