wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Termosy konferencyjne

   Termosy konferencyjne do serwowania napoi zimnych i gorących w tym kawy, herbaty to podstawa kążdego stołu w restauracji, hotelu, firmie cateringowej.  Poniżej przedstawiamy szeroką ofertę tych urządzeń mobilnych.

 


Model Q-line o pojemności 0,3; 0,6; 1 litra ze stali nierdzewnej, podwójne ścianki. Najwyższej jakości. Stal polerowana. Extra wyrób. Luksusowe wykonanie.

Termosy próżniowe, o poj. 0,9; 1; 1,2; 1,5; 2 litry. Dwuścienne z obrotową pokrywą i przyciskiem. Obudowa ze stali.

Termos próżniowy, dwuścienny, obudowa ze stali, można stosować do skspresów kawowych. Model występuje w pojemnościach 1; 1.5; 2 litry

Nowej generacji Termos z pompką HS o pojemności 3 i 4 litrów, idealne na stoły konferencyjne i biesiadne. Posiada wysokie walory estetyczne i termoizolacyjne. Wykonane ze stali nierdzewnej satynowanej 18/10. Nowość na rynku.

Termosy VG całkowicie izolowane ze wskaźnikami do sprawdzania zawartości. Występują pojemności 5; 10;20' 40 litrowe. Idealne do cateringu.

Termos VHG podgrzewany ze wskaźnikiem zawartości. Cztery modele o pojemności 5;10;20;40 litrów.

Specjalne termosy do herbaty VHG T o pojemności 5;10;20;40 l. Urządzenia podgrzewane z termostatem i wskaźnikiem zawartości cieczy.

Termos podgrzewany z dwoma nie kapiącymi kranikami po obu stronach urządzenia. Posiada wskaźnik zawartości. Idealny do cateringu

Termos Aurora o pojemności 5.6 litra o wysokości 55 cm i szerokosci 24 cm. Najlepsze wykonanie, obudowa ze stali nierdzewnej, nadają się do brandingu. Wskażniki o ilości kawy i konieczności czyszczenia czytelne i zasilane światłem

Termos konferencyjny metalowy, posiada izolowany dzbanek z klapką. Termos ten występuje pod nazwą WC-3800 o pojemności 0.7; 1; 1.5; 2 litry

Termos konferencyjny z przyciskiem CT wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, satynowane. Posiadają wysokie właściwości termoizolacyjne, ze względu na próżnie między dwoma stalowymi ściankami. Występują w pojemnościach: 1.2; 1.5; 2 litry.

Duży termos konferencyjny do zimnych i ciepłych napoi serii CTC o pojemności 13 i 16 litrów, wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje temperaturę około 8 godzin. Posiada dwa niezależne kraniki spustowe. Estetyczny i solidnie wykonany.

Termos na stoły konferencyjne z przyciskiem, model F15 i F20, stal satynowana o właściwościach 18/10. Idealna termoizolacja ciepła lub zimna przechowywanych napoi.

Nowej generacji Termos z pompką SC o pojemności 1; 1.5; 2 litrów, idealne na stoły konferencyjne i biesiadne. Posiada wysokie walory estetyczne i termoizolacyjne. Wykonane ze stali nierdzewnej satynowanej 18/10. Nowość na rynku. Bardzo funkcjonalny.