wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Piece konweksyjno-parowe firmy Retigo

Piece konwekcyjno-parowe firmy Retigo dostarczają kucharzom i właścicielą firm gastronomicznych na całym świecie doskonałą technologię umożliwiającą przygotowanie potraw wymagających nawet najwyższego kunsztu. Piece linii VISION odpowiadają w szczególności na potrzeby wymagających użytkowników kładących nacisk na jakość i prostą obsługę. Ich podstawową cechą jest elegancka prostota. Gustowny czarny panel sterowania i wypracowany desig tworzą własny, niepowtarzalny styl. Przejrzysty wyświetlacz diodowy LED jest przewodnikiem użytkownika w procesie programowania i wprowadzania ustawień urządzenia.

RETIGO Blue Vision to seria modeli pieców konwekcyjno-parowych RETIGO Vision z najwyższej półki. Poszczególne piece zostały zaprojektowane tak, aby zaspo­koiły wszelkie potrzeby wymagających użytkowników. Obsługa odbywa się za pomocą panelu dotykowego, oferującego szybki dostęp do wszystkich kluczowych i specjalnych funkcji. Wszystkie modele są w wersji podstawowej wyposażone w funkcję automatycznego mycia i Easy Cooking, klapkę odprowadzania pary i czteropunktową sondę termiczną.

Seria modeli pieców konwekcyjno-parowych RETIGO Orange Vision jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników nieposiadających wysokich wymagań co do ilości funkcji, ale kładących nacisk na wysoką jakość i prostą obsługę panelu dotykowego. W odróżnieniu od serii Blue Vision piece Orange Vision zostały wyposażone przede wszystkim w kluczowe funkcje. Elegancki funkcjonalny design podkreśla prostotę urządzenia, wyświetlacz diodowy LED umożliwia z kolei łatwe dokonywa­nie ustawień i sterowanie. Dajemy Państwu produkt wysokiej jakości za dobrą cenę.

 


Piec Retigo O 623 ic 6xGN2/3 natryskowy z myciem automatycznym. Posiada wszystkie funkcje nowoczesnego urządzenia.