wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Blendery jako urządzenia elektryczne zamknięte do miksowania i mieszania produktów w gastronomii

Blendery jako urządzenia mobilne spełniają w gastronomii coraz większą funkcję. Służą na kuchni, jak również są narzędziem idealnym dla barmanów w restauracjach. Nowoczesne blendery i miksery ręczne to narzędzia dla każdego lokalu i hotelu. Do sprzedaży oferujemy całą gamę różnych blenderów, o różnych zastosowaniach, te w załączeniu są urzadzeniami podglądowymi dla Szanownych klijentów.

 


Blendtec SpaceSaver jako blender o dużej mocy o obrotach 20000/min. Urządzenie posiada 30 programów. Bardzo przyjazny w kuchni gastronomicznej, w której można miksować i mieszać warzywa, kawałki sera, czosnek, soki owocowe, sorbety, lody. W komplecie dwa wzmocnione pojemniki. Sterowany elektronicznie. Panel dotykowy.

Blender kuchenny HBF1100 firmy Hamilton Beach jeden z największych na rynku o mocy 3KM i wadze 11 kg z pojemnikiem metalowym 4 litrowym. Urządzenie bardzo nowoczesne z przyciskiem regulacji obrotów. Idealne do sałatek, wyrobu sosów, zup kremowych, mała smakowego, deserów, musów. Mili ziarna i dostosowany jest do pracy ciągłej.

Kuchenny blender mobilny firmy Hamilton Beach. Maszyna nowoczesna o mocy 1KW. Waga urządzenia 5.1 kg. . Idealne do sałatek, wyrobu sosów, zup kremowych, mała smakowego, deserów, musów. Najmniejszy z rodziny kuchennych. Posiada program mielenia i siekania produktów.

Specjalistyczny blender HBS 1200 Rewolution z kruszarką do lodu. Gigantyczna wydajność urządzenia. Przyrządza do 5000 koktajli na dobę, oraz kruszy do 180 kg lodu na godzinę. Osiąga prędkość do 39 tyś obrotów na minutę, oraz sprzęgło z dożywotnią gwarancją. Moc blendera 3KM. Dodatkowe informacje dla zainteresowanych.