wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Otwieracze elektryczne i ręczne do puszek

Do otwierania puszek z konserwami, lub innymi produktami spożywczymi oferujemy do sprzedaży ręczne otwieracze przystwierdzane do stołów, lub dynamiczne, elektrycznye otwieracz o dużej wydajności, idealne do dużych kuchni lub przemysłu przetwórczego, sklepów mięsnych.

 


Dynamiczny elektryczny otwieracz do puszek na zaplecze kuchenne lub zakładu przemysłowego. Jednostka do otwierania puszek o wysokości od 5 do 27 cm. Urządzenie wykonane w całości ze stali nierdzewnej, wraz ze stabilną podstawą do ustawienia na stole. Bez przerwy otwiera na godzinę od 40 do 80 dużych puszek. Otwieracz jest wyposażony w magnetyczny uchwyt do przetrzymywania odciętych pokrywek. Urządzenie na zamówienie.

Ręczny otwieracz do puszek, prosty w obsłudze, mocowany do blatu stołu, posiada zaciski ślimakowe. Wysokość urządzenia 64 cm. Otwiera puszki o wysokości od 2 do 40 cm. Wykonany ze stali nierdzewnej.

Otwieracz elektryczny do puszek model 266, wykonany ze stali nierdzewnej. Otwieracz otwiera różne rozmiary puszek. Urządzenie posiada wymienne noże.

Elektryczne urządzenie do otwierania puszek model 203. Do wszystkich typów puszek. Posiada dwie prędkości, szybką i wolniejszą przydatną do mniejszych pojemności. Otwiera od 4-do 7 puszek na minutę,

Duży otwieracz do puszek wszelkiego typu, elektryczny, wydajność do 8 puszek na minutę. Posiada dwie prędkości obrotowe, oraz łatwo wymienne noże. Model 270.

Ręczny otwieracz do puszek-model G 2. Urządzenie o wysokości 40 cm. Wykonany ze stali chromowanej. Przykręcana podstawa. Otwiera puszki do 28 cm wysokości.