wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Produkty do utrzymania czystości w lazienkach i sanitariatach

Toalety to wizytówka każdego lokalu gastronomicznego i domu.  Do utrzymania czzystości łazienek i sanitariatów  oferujemy profesjonalne środki czystości produkowane w najnowszej technologii dla wymagających klientów, któe są skuteczne, efektywne,  o pełnej gwarancji użycia i w przystępnej cenie.

 


Skoncentrowany, wysokowydajny płyn do mycia łazienek, sanitariatów środek o nazwie Clinex W3 Multi do pielęgnacji urządzeń sanitarnych ceramicznych, mycia posadzek, idealny też do czyszczenia fug. Skuteczny do usuwania kamienia wodnego, osadów wapiennych, cementowych, uryny, rdzy, tłuszczy Posiada przyjemny zapach, nieszkodliwy dla człowieka. Roztwór bardzo wydajny i prosty w użyciu.

Najnowocześniejszy preparat myjący Clinex W3 Active Bio , bardzo delikatny na bazie kwasu cytrynowego, bardzo bezpieczny do delikatnych urządzeń sanitarnych, przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin, armatury, muszli, pisuarów, glazury, płytek w tym elementów chromowych, niklowych, plastikowych. Pozostawia delikatny świeży zapach i usuwa wszelkie niespotykane zabrudzenia.

Gotowe do użycia mydło w płynie o nazwie Clinex Liquid Soap , które odświeża skórę, idealnie myje i pozostawia ją gładką i pachnącą. Opakowania zbiorcze 1 i 5 litrowe.

Bezzapachowy gotowy do mycia preparat do czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach o nazwie Clinex W3 Forte, zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, umywalek. Produkt w dobrej cenie. Dostępny w pojemnikach 1 i 10 litrowych.