wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Gama sztućców Amefa- firmy Holenderskiej

Amefa jako producent całej gamy sztućców stołowych i akcesorii dla gastronomii w postaci widelcy, noży, łyżek, łyżeczek, widelczyków, łopatek. Produkowane modele swą najwyższej jakości ze stali nierdzewnej. Oferujemy sztućce od najbardziej uniwersalnych po eleganckie o wyszukanym wzornictwie. Każda sprzedawana sztuka sztućca posiada wybite logo firmy. Produkty idealne na wystawne bankiety, do sal jadalnych, oraz na imprezy plenerowe. Sztućce o pięknym deasingu, sprzedawane na całym rynku Europejskim, używane w renomowanych restauracjach, hotelach, ale też w barach, zajazdach, domach weselnych. Oferujemy następujące modele sztućców o nazwach: Atlancic, Aurola, Austin, Frorence, Cuba, Moderno, Octo, Prestige, Haydn, Baguette, Elizabeth, Metropole. Dla zainteresowanych pozostale modele produkowane przez producenta.

 


Gama sztućców Atlantic z Amefy. Sztućce wysoko polerowane o grubości 2.5 mm. Stal Inox 18/10. Model składa się z 27 elementów

Aurora z Amefy na nowy styl i formę. Funkcjonalne sztućce , perfekcyjnie wyważone. Grubość produktu 2.5 mm, wykonane ze stali 18.0. W modelu występuje tylko 4 elementy

Austin nowy model sztućców Amefy o grubości stali nierdzewnej 18/0. Lustrzane odbicie. Model składa się z 9 elementów.

Najbardziej rozbudowany model sztućców Amefy o nazwie Frorence. Grubość stali 3 mm Inox 18/10 .Nowoczesny trend. Lustrzane odbicie.

Niezwykłe w swej formie sztućce Cuba z serii Amefa. Model sztućców najgrubszy na rynku. Grubość stali 6 mm. Polerowane, idealne lustrzane odbicie. 20 elementów w oferowanym modelu.

Eleganckie sztućce Amefa Moderno odznaczają się wspaniałą linią. Sztućce te wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 wypolerowane na wysoki połysk Model sztućców o nazwie Moderno to wspaniała linia Amefy. Wykonane na wysoki połysk ze stali 18/10 i grubości 2.5 mm.

Klasyczne sztućce polerowane o nazwie Octo firmy Amefa. Model wykonany ze stali 18/0 i grybości 2.2mm. Noże, widelce, łyżki, łyżeczki idealne dla gastronomii i firm prowadzących imprezy plenerowe.

Nowoczesny model sztućców Palmon dawna nazwa Prestige z Amefy. Wykonany ze stali 18/10. Grubość sztućców 2.5 mm. Wzór bardzo popularny o doskonałej jakości.

Wzór sztućców o wspaniałym wzornictwie o nazwie Haydn firmy Amefa. Wykonane ze stali Inox 18/10, polerowane o grubości 2.5 mm. Model składa się z 21 elementów.

Sztućce o nazwie Baguette firmy Amefa, stylowy wzór, z klasycznie moderowanymi rękojeściami o grubości 2.5 mm. Wykonane ze stali 18/10/ Na eleganckie stoły w gastronomii

Niezwykle piękny, klasyczny wzór sztućców Elizabeth z Amefy o szlachetnym stylu, ciężkie, wyważone o grubości 3 mm wykonane z wysoko gatunkowej stali 18/10, wysoko polerowane. Linia Premiere.

Wysmukła linia sztućców Amefy o nazwie Metropole na eleganckie bankiety i użytku bieżącego w gastronomii. Wyważone, o grubości 4 mm noże, widelce, łyżki, łyżeczki i inne akcesoria. Wysoko polerowane wykonane ze stali 18/10.

Linia Premiere firmy Amefa, model sztućców Duke o pięknych wzorach, idealne na stoły starodawne. Sztućce polerowane o grubości 3.5 mm, stal 18/10. Ciężkie, wyważone.

Newton nazwa sztućców Amefy to najwyższa elegancja w zastawie stołowej. Doskonale wyważone o grubości aż 8 mm, wykonane ze stali 18/10. Model niezwykle prestiżowy, na stole gastronomicznym prezentują się wyśmienicie.

Przepięknie wykonane nowoczesne sztućce o nazwie Tendence z Amefy o grubości 4 mm, idealnie wyważone. Wyśmienicie wyglądają, oraz są wysoko polerowane. Perfekcja stylu. W modelu występuje 20 elementów.

Cube linia Premiere z Amefy. Gama sztućców eleganckich, nowoczesnych o czystych liniach Prostokątne rękojeści daje charakterystyczny wygląd każdego noża, widelca, łyżki, widelca. Grubość modelu 4.5 mm, wykonany ze stali 18/10