wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Lodówka do przechowywania próbek żywności w zakładach żywienia zbiorowego

W ramach wyposażenia gastronomii oferujemy chłodziarkę do przechowywania próbek żywności która przeznaczona jest głównie dla zakładów żywienia zbiorowego. Drzwi chłodziarki posiadają wbudowany zamek, dzięki któremu nikt poza uprawnionym personelem i określonymi służbami sanitarnymi, nie będzie miał do niej dostępu. Wewnętrzna przestrzeń chłodziarki zawiera 9 kaset zbiorczych (po trzy na każdą dobę) opisanych nazwami posiłków. W kasetach znajdują się pojemniki jednostkowe. W pojemnikach gromadzi się tyle potraw, z ilu składa się dany posiłek,a kaset jest tyle, ile posiłków w danym dniu. Podpisane kasety z próbkami posiłków wydanych w danym dniu są umieszczane w komorze chłodziarki w tym samym miejscu z którego go uprzednio wyjęto (ułatwia to oznakowanie miejsc kolorami). Na kolorowym paskuumieszczonym przy kasetach należy zapisać datę pobrania próbek. Po upływie 72 godzin przechowywania próbek, jeśli nie zachodzipotrzeba poddania ich specjalistycznej diagnozie, są wyrzucane. Kasety i pojemniki po umyciu w zmywarce przemysłowej nadają się do ponownego użytku. Wnętrze chłodziarki pozwala na przechowywanie próbek żywności w sposób uporządkowany. Kasetki i pojemniki są czytelnie oznaczone, a sama konstrukcja wnętrza chłodziarki zapobiega pomyleniu próbek i przedwczesnemu ich usunięciu przez personel zakładu.

 

 


Chłodziarka do próbek żywności z cichym agregatem. Kompaktowa budowa lodówki, wykonana z blachy malowanej proszkowo, .oraz z automatycznym odszranianiem. .

Wnętrze lodówki na przechowywanie próbek

Kasety do chłodziarki na próbki żywności. W komplecie 9 kaset, każda z 8 pojemnikami oznaczonymi o pojemności 220 ml każda.

Pozostałe produkty:
kropka Szafy chłodnicze