wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Klipsy metalowe i z poliwęglanu do mocowania przywieszek, skertingów, falban i obrusów do stołu gastronomicznego. Uchwyty do kieliszków

Klipsy czyli zaczepy do mocowania obrusów i skertingów, falban, czyli przywieszek bankietowych do stołów w gastronomii na różne grubości blatów wykonane ze stali nierdzewnej, metalowe, malowane proszkowo na biało. Oferujemy w ramach wyposażenia gastronomii najlepszy towar na rynku w postaci klipsa o kształcie ślimaka. Sprzedajemy też klipsy, czyli zaczepy z amerykańskiego poliwęglanu, czyli modyfikowane tworzywo sztuczne, elastyczne z rzepem Velcro, oraz uchwyty do mocowania kieliszka do talerzyka. Produkt bardzo funkcjonalny, uchwyty pozwalają konsumować produkty przetworzone przez klientów przy wolnej ręce. Uchwyty produkowane w Niemczech. Wszytkie produkty bez limitów ilościowych.

 


Klips, zaczep metalowy do mocowania skirtingów, czyli przywieszek bankietowych od 15 do 25 mm blatu stołu gastronomicznego. Produkt bardzo mocny o grubości 1 mm wykonany ze stali nierdzewnej, sprężystej, o kształcie ślimaka, umalowany na biało farbą techniką proszkową o długości 5 cm i szerokości 2.5 cm. Klips posiada biały rzep o wymiarach 2x2 cm. Towar niezniszczalny

Klipsy metalowe jako zaczepy do przymocowania do stołu w gastronomii w raz z obrusem skertingu, czyli falban. Produkt do blatów o grubości od 25 do 35 mm. Klips bardzo sprężysty, wykonany z blachy Kruppa o grubości 1 mm. Wymiary ślimaka 250x550 mm. Rzep przymocowany na stałe. Całość w białym kolorze. Towar nie do zniszczenia i w ciągłej sprzedaży.

Klipsy metalowe do blatów grubych powyżej 35 mm do mocowania bielizny stołowej wykonywane na zamówienie klienta. Klipsy posiadają podobne parametry jak powyżej przedstawione, różnią się długością i kształtem ślimaka. Malowana blacha sprężysta na biało, proszkowo z rzepami mocowanymi do produktu. Cena w zależności od grubości blatu stołu.

Nowa jakość w serwowaniu potraw na stojąco w gastronomii. Uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego białego do mocowania kieliszków do talerzy deserowych. Towar przemyślnie wykonany, mocny, lekki, funkcjonalny. Klient na stojąco mając jedną rękę wolną może przetrzymywać danie w raz z alkoholem. Idealne uchwyty na wszelkie przyjęcia i bankiety.