wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Mikser dla produktów zamrożonych i świeżych Pacojet 2

Oferujemy dla gastronomicznych kuchni niezwykłe urządzenie w postaci miksera do miksowania, przetwarzania produktów świeżych i zmrożonych bez ich rozmrażania. Sprzedajemy profesjonalny mikser na teren Polski o nazwie Pacojet 2 najnowszej generacji , w pełni automatyczną ze sterownikami elektronicznymi. Urządzenie powyższe jest przeznaczone do nowoczesnej rewolucji smakowej podawanych potraw dla klienta w gastronomii. Ten oferowany mikser ułatwia, a praktycznie przygotowuje potrawy w ilościach nieskończonych z zachowaniem naturalnego smaku i aromatu, oraz łączy wszelkie smaki, a produkcja zależy tylko od inwencji kucharza. W tym procesie produkcyjnym za pomocą pacojeta 2 nie używamy konserwantów i innych dodatków chemicznych.. Używamy świeże produkty, które przetwarzamy i przechowujemy w pojemnikach specjalnych zamrożone. Wszystkie produkty zachowują swój aromat, kolor, witaminy i inne minerały. Miksowanie, mieszanie produktów i smaków odbywa się szybko i automatyczne. Oferowany mikser o nazwie pacojet 2 to urządzenie dla prawdziwych fachowców kuchennych w nowoczesnej gastronomii. Zapewnia ono oszczędność czasową, oraz podnosi wydajność kuchni, obniża w szybkim czasie koszty i co najważniejsze minimalizuje straty. Urządzenie w postaci Pacojeta 2 rozprowadzanego na teren Polski otwiera wielkie możliwości dla zakładów gastronomicznych i łączy smaki i aromaty dla potraw wszelakich.

Pacojet 2 Polska to nowoczesny mikser w nowym dotykowym panelem sterującym. O kolorowym wyświetlaczu i nową funkcją do wyboru pracy z nadciśnieniem i automatycznym odpowietrzaniem, oraz ubijaniem płynnych produktów oraz siekaniem, mieszaniem ziół, mięs, farszów. Pacojet to nowoczesne urządzenie posiada też funkcję indywidualnego programowania, oraz przedłużoną gwarancję pięcioletnią na wyciszony niezawodny silnik elektryczny. W ramach dodatkowego wyposażenia urządzenia oferujemy nóż tytanowy, oraz  dodatkowe pojemniki robocze z przykrywkami.

Szeroki opis Pacojeta znajduje się na podstronie portalu w nazwie Nowości: Link podstrony Pacojet 2 mikser automatyczny


Pacojet 2 urządzenie automatyczne do miksowania produktów świeżych i zmrożonych

Nóż tytanowy do pacojeta posiada zalety, iż jest bardzo odporny na naprężanie boczne, które występuje w trakcie pracy urządzenia, oraz jest antymagnetyczny i odporny na korozję. Oferujemy jako dodatkowe wyposażenie pacojeta.