wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Warniki z automatycznym poborem wody

Warniki z podłączeniem do wody jako urządzenia  do jej gotowania są idealne dla restauracji, hotelu, sal śniadaniowych i bankietowych, ustawiane w miejscach gdzie wystąpuje możliwość podłączenia wody bieżącej. Warniki automatcznie pobierają odpowienią ilość wody zużytej przez konsumenta w sposób ciągły i ją podgrzewają do ustawionej wartości.

 


Warnik HWA 20 o pojemności 3 litrów i wydajności 18 l. na 1 godz. Podłączenie do wody 3/4 cala. Zasilany 230 V Posiada unikalny system gorącej wody.

Super maszyna do gotowania wody HWA 40 o pojemności 4 litrów i wydajności 31 litrów. Zasilanie na 230 V. Moc 3350 W.

Warniki do gorącej wody HW+510 8 litrowy i wydajności 30 litrów, oraz HW+520 o pojemności 16 litrów i wydajności 30 litrów o zasilaniu 230V. Podłączenie do wody 3/4 cala. Najwyższa jakość. Metalowy, o dwuściennych ściankach.

Super warnik do gotowania wody HWA 70 o pojemności 7 litrów i wydajności 53 litry na godzinę o zasilaniu 400W, tzw, 3 fazy. Podłączenie do wody 3/4 cala.

Nowoczesna seria warników Fetco serii HWD 2100 o wielkich możliwościach gotowania i podgrzewania wody, najlepszy na rynku z funkcją TOD, czyli wybieranie na żądanie 4 różnych temperatur urządzenia za pomocą jednego przycisku. Dyspensery gorącej wody posiadają panel dotykowy o dużej rozdzielczości. Jest to urządzenie wszechstronne i funkcjonalne.