wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Tace prostokątne, kwadratowe, okrągłe i owalne z melaminy

Tace produkowane  z melaminy w różnych kolorach, najbardziej eleganckie w białym kolorze  o rantach niskich i wysokich, w różnych wymiarach. Tace można stosować jako ekspozycja towarów bezpośrednio na stołach lub stojakach ekspozycyjnych. Produkty najwyższej jakości i przepięknym deasingu, bardzo efektowne. Oferta dotyczy też tac z melaminy emitujących drewno naturalne.

 


Taca prostokątna Apart APS biała o niskim rancie. Podstawowa to wymiar 53x32.5 cm. Występują tez modele o normach GN 1/2 i 1/3. Melamina najwyższej jakości.

Taca biała okrągła, posiada niski rand. Produkt APS Apart o średnicy 37cm. Można stosować do pokryw znormalizowanych.

Tablet Apart z APS kwadratowa o niskim rancie. Występują tace w trzech wymiarach 23x23; 33x33; 53x53 cm. Głębokość 2.5 cm. Pasują modele do stojaków metalowych narożnych.

Taca melaminowa Pure APS z wyższym rantem o wysokości 3 cm. Biały kolor kwadratowa. Występuje 5 wymiarów

Taca Pure Color firmy APS prostokątna o małym rancie w kolorze ciemnoszarym. Melamina ekspozycyjna. Tace występują w czterech rozmiarach. Wysokość tablettów 3 cm. Podstawowy wymiar to warość GN 1/1 i 1/2.

Taca z melaminy w kolorze zielona cytryna. Model Pure Color APS. Prostokątna. Produkowana w 4 rozmiarach

Taca z melaminy emitująca drewno naturalne. Rozmiar GN 1/1. Nowość na rynku. APS.

Produkty na tacach emitujących drewno. Grubość produktów 1.5 cm. Tace produkowane o wymiarach GN 2/4; GN 1/4; GN 1/2. Ekstra wyrób. Nowości.

Pozostałe produkty:
kropka Granit
kropka Patery melaminowe