wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Luksusowe termosy konferencyjne firmy Helios

Oferujemy w ramach wyposażenia gastronomii i firm luksusowe, o niezwykłym wykonaniu i funkcjonalne termosy konferencyjne Helios do sali restauracyjnej, oraz na stoły firmowe hotelowe i bankietowe.

 


Seria termosów o nazwie Brilliant do kawy i herbaty, napoi o pojemności 0.6; 1; 1.5 litra. Ekskluzywny model z uchylną pokrywką, cały metalowy, o podwójnych ściankach. Odporny na uszkodzenia, można myć w zmywarkach gastronomicznych, wykonanie znakomite, produkowany w Niemczech. Temperatura płynu po 6h przechowywania w termosie wynosi plus 68 stopni. Rewelacyjne właściwości.

Termos Diamant o pojemności 0,3; 0.6; 1.0 litra, doskonały projekt i konstrukcja serii Helios. Niezniszczalny korpus, obsługa jedną ręką, ekstrawagancki model, wykonany w całości z metalu chromowanego. Szczelna pokrywa, utrzymuje właściwości płynów przez kilka godzin. Super produkt o najwyższych światowych parametrach

Idealny na konferencje , funkcjonalny, elegancki termos o pojemności 1 litra o nazwie Conference serii Helios. Wysoko polerowany termos posiada ekskluzywny wygląd i jest odporny na pęknięcia, można myć w zmywarkach gastronomicznych. Idealne zastosowanie na stoły w eleganckich lokalach i firmach. Obsługa jedną ręką w nowym systemie górnej klapki.

Termos z przyciskiem o nazwie Rondo Puch serii Helios wykonany ze stali nierdzewnej, izolowany wkład, górna wylewka i uchwyt posiada chromowany plastyk. Ponadczasowy deasing, elegancki, odporny na uszkodzenia. Cenowo przystępny. Występuje w pojemnościach 1, oraz 1.5 litra