wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Obrusy na stoły w gastronomii z poliestru i mieszanki bawełnianej

Od wielu lat jako firma handlowa Rest szyjemy na wymiar na stoły bankietowe i dla sal restauracyjnych, konferencyjnych obrusy z poliestru, lub mieszanek bawełny z poliestrem co pozwala, że takowe produkty są łatwiejsze w utrzymaniu, posiadają małą kurczliwość, nie deformują się i są miłe w dotyku i wyglądają elegancko na wszystkich stołach. Obrusy szyjemy tkanin tylko Polskich lub produkowanych w Europie Zachodniej. Szyjemy bieliznę stołową do szerokości 3 metrów z tkanin 320 cm. Sprzedajemy obrusy w szerokiej gamie kolorów, dobrane do konkretnego klienta. Szyjemy też obrusy plamoodporne, idealne do cateringu i stołówek.

 


Obrus i serwetki na stole biesiadnym

Nakrycie stolika gastronomicznego. Obrus i serweta

Obrusy na stole okrągłym widok produktów mieszanych

Podkład produkowany z moltonu, specjalnej tkaniny pod obrusy, która chroni blaty stołu przed uszkodzeniami w postaci postawienia gorących naczyń. Ma tez właściwości, że za zatrzymuje w sobie rozlane płyny, oraz nie przesuwa obrusów i serwetek. Tkanina moltonowa posiada też właściwości tłumienia dżwięków w czasie konsumpcji i sprawia idealną atmosferę stołu biesiadnego.

Dekoracja stołu gastronomicznego za pomocą obrusa, bieżnika i serwetek złożonych dla klientów. Bielizna stołowa dająca komfort spożywania posiłków w sali jadalnej