wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Duże patelnie żeliwne dla kuchni gastronomicznej

Duże patelnie żeliwne to idealne rozwiązanie dla kuchni cateringowych i restauracyjnych. Patelnie takowe są uniwersalne i służą do smazenia, obsmażania, zapiekania i grillowania potraw. Patelnia żeliwna w gastronomii to inwestycja na lata. W żeliwnej patelni ciepło jest równomiernie rozprowadzane i utrzymywane przez dłuższy czas potraw serwowanych dla gości.. Oferowane po niżej produkty z patelniami są sporej wielkości i ewentualnie dzielone w zależności od modelu. Towar wysokiej jakości, zeliwo naturalne. Patelnie posiadają uchwyty do przenoszenia zawartości dwoma rękami, lub przez dwie osoby.

Oferujemy też bardzo duże, olbrzymie mobilne patelnie zasilane gazowo o średnicy 100, 120, 140, 160, 180 i 200 cm i wysokości 85 cm. Cena podstawowa za powyższe urządzenia wacha się od 12.991 do 27.201 Euro w zależności od średnicy za komplet z układem jezdnym i 3 palnikami gwiazdkowymi po 18 kW. Patelnie są urządzeniami ruchomymi, w pełni zabezpieczone termostatami i bezpiecznikami. Nazwa urządzenia to Patelnia Olbrzymia Komplet.


Patelnia żeliwna o wymiarach 80 cm. i wysokości 12 cm. Waga 44 kg. Posiada zdejmowaną rączki.

Duża patelnia dwu dzielna, żeliwna o średnicy 80 cm. Wysokośc przegródki 7,5cm. Waga 47 kg. Idealna dla specjalistycznej gastronomii

Patelnia trój dzielna żeliwna o 80 cm średnicy i wysokości 12 cm. Wysokość przegródek po 7.5 cm. Zdejmowane raczki, oraz uchwyt do przenoszenia. Waga urządzenia 52 kg. Towar wysokiej jakości.

Patelnia dwu dzielna o średnicy 65 cm i wysokości 9 cm. Wysokość przegródki 5 cm. Ruchoma raczka.

Dodatkowy uchwyt jako wyposażenie patelni żeliwnych dużych. Wymiennik rączek. Wykonany z żeliwa o wymiarach 288x155x83 mm.

Mobilna patelnia specjalistyczna gazowa o średnicy 200 cm. W komplecie układ jezdny