wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Garnki ze stali nierdzewnej wysokie, średnie i niskie

Przedstawiamy dla Sanownych klientów ofertę poglądową oferowanych garnków do gotowania potraw na wszelkich typach kuchniach używanych w gastronomii.  Posiadamy w sprzedaży pełny zakres tych naczyń. Dla zainteresowanych przesyłamy całośc ofert wg potrzeb lokali i firm. Oferujemy garnki wysokie, niskie, średnie, oraz garnki do gotowania mleka, ryb.

 


Garnek o wysokości 50 cm i pojemności 98.2 litrs. Średnica 50 cm. Bez pokrywy. Wykonany ze stali nierdzewnej i przystosowany do gotowania na wszystkich typach urządzeniach kuchennych.

Garnek najwyższej średnicy 53 cm i wysokości 48.5 cm, oraz pojemności 100 litrów. Wykonany ze stali nierdzewnej satynowanej i trzy warstwowym dnie. Tłoczony z jednego kawałka stali

Garnek o wysokości 50 cm i pojemności 98.2 litra z pokrywką. Średnica 50 cm. Wykonany ze stali nierdzewnej i przystosowany do gotowania na wszystkich typach urządzeniach kuchennych, w tym indukcyjnej

Garnek do gotowania ryb o długości 45 cm, szerokości 10 i głębokości 14 cm. Wykonany ze stali nierdzewnej. W komplecie pokrywka i ruszt na rybę.

Do gotowania ryb garnek o długości i 60, szerokości 18 i głębokości 11 cm. Grubość ścianek 1 mm, Szczelny, do wszystkiego typu kuchni. Wykończenie-stal satynowana. Dno wielowarstwowe. Uchwyty bez nitowe.