wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Zmywarki do szkła i talerzy o wysokości blatów kuchennych

Zmywarki podblatowe gastronomiczne do mycia szkła i talerzy, które mieszczą się pod blatami stołów metalowych używanych w kuchniach i zapleczach. Urządzenia posiadają komory myjące zamykane ręcznie za pomocą drzwi zewnętrznych, oraz kosze znormalizowane lub mniejsze do zmywarek tylko do szkła i małych talerzyków używanych przez barmanów.


Zmywarka do szkła i talerzy Fast 160 o cyklu mycia od 60 do 180 sekund o wymiarach kosza 50x50 cm o dwóch cyklach myjących w zależności od zabrudzenia.. W urządzeniu mieszczą się szklanki do 305 mm, oraz sterowanie elektromechaniczne; system sterowania pozwala na intuicyjną obsługę urządzenia. Wymiary 57.5x60x83 cm.. Zużycie wody na jeden cykl wynosi tylko 3 litry.

Zmywarka do mycia szkła i talerzy nowej jakości QQ 50 z dwoma dozownikami sterowanymi elektronicznie. Wymiary kosza 500x500 mm. Oraz maksymalna wysokość do mycia szklanki to 325 mm. Ciśnienie podłączonej wody to 2 bary, zasilanie jednofazowe, pompa o podwójnym obiegu. Wymiary produktu 57.5x60x82 cm.

Zmywarka do mycia szkła i talerzy Pluvia 260 o dwuściennej izolowanej obudowie dla talerzy o 38 cm, tac GN 12/1 o zwiększonym prześwicie drzwi. Posiada dwa cykle mycia na 60 lub 120 s. Urządzenie posiada system nowoczesnego mycia i odpływu wody i detergentów. Produkt wysokiej jakości, łatwy w obsłudze i prosty w montażu. Wymiary maszyny 60x60x82 cm.

Zmywarka do mycia w gastronomii talerzy i szkła najwyższej jakości model River 262 wbudowaną pompą spustową i dozownikiem i samo opróżniająca się pompa (chroniona patentem) – zapewniająca proste czyszczenie urządzenia, dwuścienna, izolowana obudowa ze stali nierdzewnej. Maszyna może być zasilana prądem jedno, lub trójfazowym. Wymiary 60x60-x82 cm, bardzo wydajna i prosta w obsłudze, niezawodna w działaniu, Posiada trzy cykle mycia 90, 120, 180 sekund.

Zmywarka do mycia naczyń stołowych, podblatowa ZK.07.5E, producenta Lozamet. Urządzenie posiada elektroniczny programator i funkcję wyparzania. Bardzo wydajna zmywarka o wydajności 500 talerzy na 1/h. Dla talerzy o 38 cm średnicy. Zasilanie na trzy fazy. W opcji dodatkowej występuje pompa spustowa.

Zmywarka do mycia naczyń szklanych ZKS.06.2u. Urządzenie posiada zamontowany uzdatniacz wody. Wydajność wynosi do 600 szklanek/h. Zasilanie jednofazowe, funkcja wyparzania. Można zmywać małe talerzyki deserowe do 23 cm średnicy, oraz sztućce wszelkich rozmiarów. Produkt Lozamet

Pozostałe produkty:
kropka Zmywarki kapturowe