wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Sztućce WMF dla gastronomii

Sztućce WFM niemieckiej firmy wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10 o zastrzeżonej nazwie Cromargan, który jest jednocześnie materiałem z którym powlekane są sztućce. Celem tej procedury jest funkcja wielokrotnego użytkowania i odporność na zarysowania. Najwyższej jakości sztućce są wyważone, a wszelkie krawędzie są delikatnie zaokrąglone i wyszlifowane. Cała produkcja sztućców WFM to wielki majstersztyk i cena oddaje niezwykłą jakość produktów w postaci noży, widelcy, łyżek, łyżeczek, widelczyków używanych w gastronomii. Oferujemy modele o nazwach Flair, Juwel, Nordic, Solid, Base luzem w powtarzalnych zbiorczych opakowaniach wielokrotność 12 sztuk.


Model sztućców Juwel firmy WMF to prawdziwy diament w segmencie noży, widelcy, łyżek, łyżeczek. Idealne dla firm gastronomicznych szukających niepowtarzalnych bardzo gustownych, oryginalnych, niepowtarzalnych sztućców, które są idealnie wyważone do dłoni człowieka. Grubość stali 18/10 na elementach składowych 3,7 mm. Po kilku latach użytkowaniu sztućców nie tracą blasku i mają nieskazitelny połysk. Produkt niezniszczalny

Najnowocześniejszy model sztućcy o nazwie Nordic firmy WFM. Sztućce tego modelu charakteryzują się wydłużoną linią produktów, o lekkim kształtem i wyrafinowanym , subtelnym wykończeniu. Posiadają w sobie smak wykończonej stali, idealnie wyważone i leżące w każdej dłoni klienta. Grubość elementów 3.8 mm.

Sztućce o nazwie Flair to stylowy model o opływowym kształcie i pięknie wykonanym wzorze. Składają się z 20 elementów o grubości stali 3 mm, ze stali 18/10. Bardzo odporne na zarysowania

Minimalistyczna kolekcja sztućcy Base firmy WMF o prostych ksztaltach, proste, ale eleganckie jednocześnie. Posiadają dość niską cenę, mało rozbudowane. Elementy wykonane o grubości 2.5 mm. Do wszelkiego użytku w gastronomii.