wyposażenie kuchni sala jadalniana w restauracji bufet

Sztućce Odiso wysokiej klasy i dożywotnej gwarancji

Oferujemy do sprzedaży dla gastronomii sztućce najwyższej klasy firmy Odiso produkowane w Polsce, przez niemiecką firmę na niemieckiej technologii i maszynach. Firma istnieje ponad 80 lat i jej produkty są nie do zdarcia przez codzienne użytkowanie i mycie. Sztucce te spełniają oczekiwania wymagających klientów i są stosowane na wielu obiektach gastronomicznych. Posiadają też dożywotnią gwarancję.  Oferowane produkty sprzedajemy luzem wg zamówień klientów.

Firma jako jedyna na naszym rynku prowadzi usługę polerowania sztućców czyli regenerację i renowację.

 


Sztućce gastronomiczne Palermo 3500 o prostej i eleganckiej linii, polerowane, wzór klasyczny, bez żadnych ornamentów o łagodnych kształtach. Wzór produkowany od kilkunastu lat, sprzedawany w cenie stałej od kilku lat. Model sztućców dla każdego lokalu gastronomicznego. Sztućce wykonane ze stali chromowo niklowej 18/10 odpornej na zarysowania i korozję.

Sztućce Palermo stołowe, obiadowe - składniki składowe.

Palermo,_sztucce deserowe

Rodzaju noży występujących w modelu Palermo

Florenz- linia sztućców do stołu klasycznego i nowoczesnego. Model oferowany posiada połączenia elegancji i nowoczesnego stylu. Zdobienie trzonka zostało wzbogacone nowoczesną aplikacją. Sztućce dostępne w wersjach polerowanej, satynowanej, złoconej, oraz srebrzonej.

Wzory modelu 'Florenz' - sztucce stołowe - obiadowe

Florenz_ identyfikacja sztućców deserowych

Identyfikator noży modelu_Florenz_rodzaje

Gastronomiczne sztućce Augsburger Faden 7500, linia tradycyjna, pełna bogatych zdobień. Sztućce o unikalnej formie i stylu wykonane ze stali chromowo niklowej 18/10, bardzo odpornej na zarysowania i korozję. Model sztućców rozbudowany o produkty obiadowe, deserowe i środka stołu. Stućce szlachetne dla gastronomii.